Αποτελέσματα τοπικού EUSO

로제타스톤 디지털

Το 1ο Πειραματικό ΓΕΛ Αθηνών «Γεννάδειο» έλαβε την 1η θέση στον τοπικό διαγωνισμό EUSO 2019 που διεξήχθη το Σάββατο 8-12-2018 στο 5ο ΓΕΛ Ηλιούπολης και θα λάβει μέρος στον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό για την επιλογή ομάδων μαθητών που θα συμμετάσχουν στην 17η Ευρωπαϊκή Ολυμπιάδα Φυσικών Επιστημών (17th European Union Science Olympiad – EUSO 2019), η οποία θα πραγματοποιηθεί στην Αλμάδα της Πορτογαλίας, από 4 έως 11 Μαΐου 2019 청소년체조 동영상 다운로드.

ΑΝΑΒΟΛΗ επιμορφωτικής συνάντησης Φυσικής Λυκείου

다운로드

Η προγραμματισμένη για την Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου 2018 επιμορφωτική συνάντηση Φυσικής Λυκείου του ΕΚΦΕ Ομόνοιας με θέμα: ¨Διατήρηση της ορμής σε μία έκρηξη¨ με τη χρήση φωτοπυλών, ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ, λόγω συμμετοχής των εκπαιδευτικών ορισμένων σχολείων αρμοδιότητας του ΕΚΦΕ Ομόνοιας στη γενική συνέλευση της τοπικής ΕΛΜΕ (Α΄ΕΛΜΕ) 장산범 다운로드.
Θα ενημερωθείτε έγκαιρα για τη νέα ημερομηνία διεξαγωγής της συνάντησης.